1) Příjezd od Bakova nad Jizerou ze směru od Mladé Boleslavi

Projedete náměstím v Bakově nad Jizerou směrem na Bělou pod Bezdězem. Ihned za mostem přes řeku Jizeru zabočíte doleva. Pojedete dále rovně a nikde nebudete odbočovat. Přitom podjedete železniční viadukt a po chvíli vjedete do obce Podhradí. Na konci obce již uvidíte plochu pro parkování těsně vpravo u silnice.

2) Příjezd od Mimoně/ Kláštera Hradiště

Projedete obcí Malá Bělá, na konci obce minete vlevo most přes řeku Jizeru a budete pokračovat stále rovně. Pojedete dále rovně a nikde nebudete odbočovat. Pojedete dále rovně a nikde nebudete odbočovat. Přitom podjedete železniční viadukt a po chvíli vjedete do obce Podhradí. Na konci obce již uvidíte plochu pro parkování těsně vpravo u silnice.

3) Příjezd od České Lípy

Pojedete stále po hlavní silnici, minete Bělou pod Bezdězem a budete pokračovat směrem na Mladou Boleslav. Po prudším sjezdu odbočíte vlevo na Debř/ Bakov nad Jizerou. Přejedete železniční přejezd vpravo a poté bezprostředně zabočíte vlevo. Poté pojedete 6 km po silnici podél řeky Jizery. Minete obec Dalešice a 1 km za ní vjedete do obce Podhradí. Kousek za začátkem obce uvidíte vlevo u silnice budovu našeho infocentra. Pojedete ještě 100 metrů dále, kde uvidíte parkoviště vlevo od silnice.