Velký galavečer zámku Zvířetice

 

A je to tady! Velký galavečer zámku Zvířetice nastává a i Vy se můžete stát součástí fascinujícího příběhu minulosti i budoucnosti:
Hrdě oznamujeme, že poprvé v historii, po stovkách hodin rekonstrukčních, počítačových, grafických a organizačních prací spatřil světlo světa náš exkluzivní, originální a nádherný:
NADAČNÍ 3D KACHEL ZÁMKU ZVÍŘETICE ROKU 2017 V1.0!
Další podrobnosti o našem kachli s interaktivními prvky budeme postupně odkrývat až do začátku akce a musím říci: je skutečně na co se těšit!
Kachel ve dvou verzích v nádherném balení a s exkluzivním příslušenstvím za 250 a 500 korun v limitované edici si budete moci na zakoupit přímo na akci a získat tak nejen krásnou památku, ale přispět také do nově otevřené nadační sbírky za záchranu objektu.
Provedeme Vás doslova detektivním příběhem, na jehož počátku jsou bezejmenné špinavé střepy vyzdvižené před desítkami let ze sutin minulosti, na jeho konci pak znovuzrození unikátního artefaktu ze zámeckých komnat samotné hraběnky s překvapivým rozuzlením. Seznámíme Vás také s dechberoucí vizí památky pro 21. století, o jejíž realizaci pouze nemluvíme, ale která již započala. Uvidíte také náš krásný dokument Zvířetice v zrcadle staletí zakončený videoklipem Zvířetice 3D.
Dozvíte se o akcích sezóny v Turistickém Informačím centru Zvířetice a projektu Ztracený zámek.
Těšíme se na Vás, doražte, bude to skvělá akce!
Za město Bakov nad Jizerou a projekt Zvířetice Vision 21
Vojtěch Dvořák

Vstupné:

ZDARMA!

0 odpovědi

Zanechte vzkaz

Chcete se přidat do diskuse?
Nebojte se zapojit!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *